Hizmetlerimiz

Bina Temizligi
Apartman Bina Temizligi
Temizlik Times - Bina İlaçlama

Ev ilaçlama; sıvı ilaçlar kullanılarak ya da tablet veya jel ilaçlar yoluyla yapılabilmektedir. Haşere ve kemirgenlerin en fazla görüldüğü alanların başında gelen evlerde böcek ilaçlama yaptırmak, sağlık açısından büyük önem arz ettiği gibi, yaşam alanlarının hijyeni bakımından da oldukça önemlidir.

Özellikle hamam böceği, gümüşçün, halı böceği gibi giderlerde yaşayan haşereler; iç mekanlarda sıklıkla görülmekte ve bakteri popülasyonunu arttırmaktadır. Bu şekilde sağlık sorunlarına da dolaylı olarak yol açan zararlı canlıları yok etmek ve yaşam alanlarını hijyenik hale getirebilmek için ev ilaçlama yaptırmak şarttır.

İlaçlama Neden Yapılır Haşereler sayıca çok hastalık taşır ve taşıdıkları bu hastalığı barındıkları ortama ve çevresine yayarlar. Bu durumdan insan sağlığı, evcil hayvanlarımız ve diğer doğal unsurlar ciddi boyutlarda etkilenir.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.

MERMER TEMİZLEME & MERMER CİLALAMA

 Mermer Cilalama işi sadece dış görünüş estetik değildir. Mermer Cilalama işleminde asıl iş mermeri korumaktır. Müşterilerimizden gelen talep genellikle mermerlerim matlaştı ne yapabiliriz? İşin uzmanı olarak bizden tavsiye mermer fabrika çıkışı genellikle cilalalı olarak çıkmaktadır. Ama kısa bir süre sonra özelliğini yitirmektedir.

Mermerin özelliğini kaybetmemesi için mutlaka döşendiği andan itibaren cilalama işleminin yapılması gerekmektedir. Cilalama işleminde yapılan işlem iki türlüdür. Biricisi kristalize cila ikincisi silimli ciladır. Size öncelikle kristalize cilalama işleminden bahsedeceğiz. Kristalize cilalama işlemi ilk yapılması gereken mermerin darbelere ve aşınmalara karşı dayanıklı olabilmesi için cilalama işleminin sürekli yapılması gerekmektedir.

Cilalama sonrasında mermerin üzerinde koruyucu bir katman oluşur. Uzun süre korumasını muhafaza eder. Kristalize cilalama işleminde yapım esnasında toz çıkmaz işçiliği temizdir .

Silimli cilalama işleminde ise mermeri yıllardır kullanıyorsunuz hiç cilalama yaptırmadınız. Bu zaman içerisinde mermer aşındı delikler oluştu matlaştı ve özelliği iyice kayboldu. Bu tür durumlarda silimli mermer cilalama işleminden geçmesi gerekmektedir. Silimli cilalama işleminde mermerin üzerinden silinerek bir katman alınarak mermerin orjinal görüntüsü sağlanır. Silimden sonrada cilalana işlemine geçilir.

Ayrıntılı bilgi almak veya fiyatlarımızı öğrenmek için iletişim sayfamızdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak veya iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.


TEMIZLIK TIMES MUSTERILERINE SUNDUGU HIZMETLER;