Hizmetlerimiz

Bina Temizligi
Apartman Bina Temizligi
Temizlik Times - Bina Temizligi

Bina temizliği özellikle site tarzı konutlarda sadece apartman görevlilerinin kendi imkanları ile yapabilecekleri bir temizlik değildir.

Bina - apartman temizliği yapının durumuna göre yardımcı temizlik alet ve ekipmanları kullanılarak profesyonel bir temizlik ekibi ile yapılabilecek bir iştir. Bina temizliği sadece merdiven ya da yerlerin silinmesi,süpürülmesi değil bina içinde ortak kullanıma ait tüm alanların temizliğini, asansörleri,merdiven trabzanlarını ve korkuluklarını varsa müşterek kullanımdaki camların temizliği, depoların temizliği gibi bir çok alanı kapsamaktadır.

Bina temizliklerinde özellikle zeminlerin temizliği önem taşımaktadır. Bina içinde beton,mermer veya fayans kaplı ıslak zeminlerde yapılan düzenli temizlik sayesinde bu zeminler ilk günkü parlaklığını koruyacaktır. Bu sırada merdivenlerin temizliği ve merdiven korkulukların temizliğinide titizlikle yapmaktayız.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.

APARTMAN VE BİNA TEMİZLİGİ

 Merdiven korkulukları genelde demir-çelik veya alüminyum türü metallerden yapılmaktadır ve bir süre sonra korozyon ya da kirlenme nedeniyle parlaklarını kaybederler.

Böyle durumlarda korkuluklar özel parlatıcı temizlik maddeleri ile yine eski haline getirilir.Ayrıca her gün yüzlerce kişinin kullandığı ortak kullanım alanlarında kaçınılmaz olarak bulunan bakterileri %99,99' a kadar yok eden basınçlı buharlı temizlik makinaları ile yapılan temizlik ile de ekstra hijyen sağlanır.


 

TEMIZLIK TIMES MUSTERILERINE SUNDUGU HIZMETLER;