Hizmetlerimiz

Buharlı Tavan ve Taban Temizligi

Buharlı Tavan ve Taban Temizligi

Temizlik Times Buharlı temizlik ile evinizin veya ofisiniz içerisindeki tüm bakterileri ve mikropları yok ederek saglıklı bir ortam saglar.

Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı koltuk yıkama firmasında olarak bir ilke imza atıyoruz. Son teknoloji yıkama sistemleriyle siz değerli müşterilerinin hizmetinde.

Buharlı koltuk yıkama firması sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından bir ilk olarak buharlı koltuk yıkama hizmetine girmiştir. Deterjana alerjisi olan veya deterjanların lekeleri çıkarmadığını düşündüğünüz anlarda Buharlı koltuk yıkama olarak hizmetinizde.

Buharlı koltuk yıkama da hiç bir kimyasal kullanmadan sadece buharla yıkama yapılır Şampuanların çıkaramadığı yoğun lekelere derinlemesine nüfus eder ve zor, inatçı lekelerle daha kolay başa çıkar.

Buhar Vakumlu Temizlik

Buharlı temizlik aracınızın içerisindeki tüm bakterileri ve mikropları yok ederek sağlıklı bir ortam sağlar. Koltuk döşemeleri tertemiz olur, canlılığını ve parlaklığını geri kazanır. Buhar zor ulaşılabilen yerlere kolayca ulaşılmasını ve temizlenmesini sağlar.

Detaylı Temizliğimiz tavan, taban, koltuklar, havalandırma kanalları, plastik aksamlar, havalandırma kanalları, kapı ve cam fitilleri, bagaj ve stepne olarak yapılır. El değmedik yer kalmadan yapılan detaylı temizliğimiz aracınızı ilk günkü gibi tertemiz olmasını sağlar.

Torpido sütünün kapatıcı etkileri ile temiz görünen plastik aksamlarınızdan çıkan kir ve kimyasala inanamayacaksınız!

Temizlikte Ne Yapıyoruz!

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. En az 2 kişilik ekip gönderilir. Mutfak, banyo, tuvalet, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan yani evin bütün kısımları gözden geçirilerek temizliğe başlanır.

Bu hizmette herhangi bir kimyasal madde kullanılmamaktadır. Özel Solüsyonlar Kullanılabilmektedir. Kullanılacak olan tüm malzemeler ve aparatlar tarafımızca karşılanmaktadır.

Bu Hizmet paketine Buharlı Ocak, Fırın Temizliği – Buharlı Banyo, Tuvalet Temizliği – Buharlı Cam Temizliği – Buharlı Duvar Temizliği hizmetleri dahildir.

Buharlı Koltuk Yıkamanın diğer yıkama işlemlerinden farklarını sıralamak gerekir ise;

  Buharlı Temizlik klasik, bilinen temizlik sistemlerinden çok daha etkili ve en önemlisi de daha hijyenik temizlik sağlayan güvenilir bir temizlik metodudur. Buharlı temizlik, yüksek sıcaklıktaki buharın püskürtülmesi ile yapılır. Temizlik esnasında buhar, kir ve yüzey arasındaki mikroskobik boşluklara temas eder ve böylelikle en zorlu kirler bile temizler.

  Bu temizlikte deterjanın yerini buhar almıştır. Kimyasal ürünlerin bile çıkaramayacağı kirler yüksek sıcaklıkta püskürtülen buhar ile temizlenebilmektedir.Buharlı Temizlik özellikle alerji hastaları ve küçük çocukların yaşadığı evler için ideal ve hijyenik temizlik metodudur.

  Yüksek ısı ve bar gücüne sahip ekipmanlarımız ile yapılan mükemmel temizlik performansı sayesinde buhar, bakterilerin %99,99’unu öldürür. Hijyen ve sağlık bir yaşam alanı sağlar. Her hangi bir kimyasal ürün kullanılmadığı için insan sağlığına ve çevreye zarar vermediği gibi gerçek anlamda HİJYEN sağlayarak çocuklarımızın ve sizlerin rahat nefes almanızı sağlar.

  Temizlik Times bir temizlikten daha fazlasını sizlere sunuyor. Evinizde ve tüm yaşam alanlarınızda buharlı temizliğin gücünü keşfederken, sağladığı mükemmel hijyenle kendinizi ve sevdiklerinizi koruyabilirsiniz. Söylenen zaman diliminde ev temizliğiniz giderilmektedir. Önemli olan faktör, her daim bu zaman diliminde sizlere tamamen memnuniyet içeren bir hizmet sunumunu sağlamak ve bunun yanı sıra da buharla evinizin dip köşe temizliğini sağlamaktır! Bizimle iletişim kurulduktan sonra söylenen bölgeye ekibimiz dahil olur ve temizliğe başlar. Söylenen zaman diliminde de temizlik hizmeti bitirilir. Böylelikle hizmetten memnun kalacağınız gibi kalitemizden de vazgeçmeyecek, her daim bizleri tercih edeceksiniz!

  Siz de Buharlı Komple ev temizliği yaptırmak istiyorsanız bizleri arayabilir, e-posta gönderebilir veya Teklif Al bölümünden bize ulaşarak daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Temizlik hizmeti dahilinde detaylı açıklamaları ve nasıl temizlik yapıldığı konusunda aşağıda açıklamalar bilginize sunulmuştur.

 • 180 derecede buhar püskürtülerek bütün mikropların öldürülmesi,
 • 40 derece sıcak su ile yıkanan koltuklarınız leke ve kirlerinden arınarak ilk günkü halini alması,
 • Diğer yıkama işlemlerine göre koltuklarınızın daha kısa sürede kuruması,
 • ullanılan şampuan ve deterjanların antibakteriyel özellikte olmasıdır.