Hizmetlerimiz

Cami Okul Kres Temizligi
Cami Okul Kreş Temizligi
Temizlik Times - Cami Temizligi

Cami temizliği, ev iş yeri gibi daha az insan gelen alanlardan çok daha önemli olmakla birlikte bakımına kat be kat önem gösterilmesi gereken alanlardır. Bu yüzden ibadethanelerin temizlik ve mikroplara karşı korunmasında alışılagelmiş önlemlerin dışına çıkılmalı ve kalıcı uzun süreli hijyenik bir atmosfer oluşturulmalıdır.

Yaşadığımız ortamları ve evlerimizi baştan sağma ve yüzeysel bir temizlik yapmak yerine, düzenli olarak sık sık temizlediğimiz gibi, cami temizliği ibadet ettiğimiz alanların temizliklerini de düzenli olarak yapmalıyız. Alnımızı secdeye koyduğumuzda cami halılarının temizliği de sadece yüzeysel olarak süpürme yöntemiyle temizlemek yeterli değildir.

Çünkü halının yüzünü değil, özünü temizlememiz gerekir. Halıları kokutmadan, küflendirmeden, çürütmeden ve altındaki ısıtma sistemine zarar vermeden detaylı temizlik ile yıkamak gerekir.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.

CAMİ OKUL KREŞ TEMİZLİGİ

 Müminler fiziksel olarak tertemiz insanlardır. Bedenleri, yedikleri yiyecekler, giydikleri giysiler, yaşadıkları ortamlar her zaman temizliği ve düzeniyle göze çarpar.

Kur’ân-ı Kerim’in birçok âyetinde, Hz. Peygamberin’in hadislerinde ve örnek hayatında temizliğin önemi ve gerekliliği üzerinde ısrarla durulmuş, genel anlamda temizlik ve ibadet amaçlı temizlikle ilgili birtakım ilke ve ölçüler getirilmiş ve temizlik bazı ibadetler için ön şart sayılmıştır. (Temizlik imanın yarısıdır.) [Müslim] (Namazın anahtarı temizliktir.) [Tirmizi] (Mümin pis olmaz.) [Buhari]

TEMIZLIK TIMES Şirketi olarak sizlerin gönül rahatlığıyla camilerimizde ibadet edebilmeniz için profesyonel ekipman kadromuzla kullandığımız ürünlerimizle ve teknolojik makinelerimizle hizmetinizdeyiz.

CAMİ OKUL KREŞ TEMİZLİGİ

Cami temizliği firmaları; cami halısı temizliği, merdivenlerin temizliği, zemin temizliği ve cilalama, çini temizliği, wc temizliği ve avizelerin temizliği TEMIZLIK TIMES Şirketleri ayrıcalığı ile temizlenir.

Cami temizliği, cami ortamının temizliği bizim işimiz. Cami Temizlik Şirketi, her türlü cami temizliği hizmetini sunar.Cami avize temizliği, cami halıfleksleri temizliği en iyi şekilde yapılır.

Cami ve ibadethane temizliği yoğun kirlilik ortamı özelliğine sahip olup hijyene gereksinim vardır.Halı kaplı alanlardaki seccade kısımlarının başucu alanları terden dolayı özellikle farklı uygulamalar ile yıkanmaktadır. Cami çinileri usulüne uygun şekilde yıkanmaktadır.


 

TEMIZLIK TIMES MUSTERILERINE SUNDUGU HIZMETLER;