Hizmetlerimiz

Dıs Cephe & Cam Temizligi
Dış Cephe ve Cam Temizliği
Temizlik Times - Dıs Cephe Temizligi

Cam temizliği ise bina dış görünüşünün yani dış cephenin tamamlayıcısı olarak bina ile bir bütünlük sağlayacaktır. Gelişen teknoloji, hızlı yapılaşma beraberinde bir de tasarım rekabetini doğurdu.

Hizmet verdiğiniz ve ya yaşadığınız binanın pozitif açıdan öne çıkması için binanızın tasarımı ve temizliği son derece önem arz ediyor. Şunu bilmelisiniz ki temizlik, tasarımdan bir adım daha önde. Hiç kimse tasarımı fantastik ama camı ve duvarları kirli bir binaya imrenerek bakmaz. Ama herkes eşleniklerine oranla tertemiz duran dış cephe ve camlara hayranlıkla bakacaktır. Bunun için en basit deney sokağa çıkıp hangi binaların göz tırmaladığını hangi binaların sevimlilik ile durduğuna bakmak olacaktır.

Göz tırmalayan binaların, kirli dış cephe ve camları sebebiyle itici geldiklerini görmüş olacaksınız. Ayrıca dış cephe ve cam temizliği binanızın tasarımını da ön plana çıkaracaktır.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.

Temizlik Times - Dıs Cephe Temizligi

Dış cephe ve cam temizliği sadece dış görünüşün temizliği açısından değil sağlık açısından da önem arz etmektedir. Toz ile kaplanmış, gözenekleri tıkanmış nefes alamayan, hava sirkülasyonları sağlayamayan dış cepheler, bina içerisinde ki sağlıklı hava akışı ve ısı dengesinin de önüne geçerek sağlıksız bir atmosfer oluşturacaktır. Ayrıca binanın kirli dış camları estetik bütünlüğü bozuk imaj anlamında kötü algılara sebep olacaktır.

Gelişen teknoloji ile birlikte neredeyse tüm büyük iş merkezlerinin dış cephesi cam menşeili ürünlerden oluşmaya başladı. Bu sebeple dış cephe ve cam temizliğini bir birinden ayrı tutmamakta fayda var.

Temizlik Times - Dıs Cephe Temizligi

Prestij, estetik ve iyi bir intiba uyandırmak için dış cephe temizliğinde profesyonel desteğe başvurmakta yarar olacaktır. Emin olun hiçbir müşteri o kocaman camların üzerinde yağmur sızıntısının peşinden kalan toz izinden, yoğunlaşmış karbon monoksit lekesinden ve daha basit bir tanımlamayla kirlerden hoşnut olmayacaktır.

Sadece müşteriler değil, siz de içinde bulunduğunuz binanın dış cephe camlarının kir içinde olmasından hoşnut olmazsınız. Unutmayın temiz bir görünüm estetik ve düzgün bir imaj yaratacaktır.


 

TEMIZLIK TIMES MUSTERILERINE SUNDUGU HIZMETLER;