Hizmetlerimiz

E-Kapıcı
E-Kapıcı Hizmeti
Temizlik Times - E-Kapıcı

Artan yasal yükümlülükler ve yüksek maliyetler ile sabit kapıcı istihdam edemeyen apartman sakinlerinin sorunu olan ortak kullanım alanlarının temizlik işlemi Temizlik Times ile sorun olmaktan çıkıyor. Ankara Temizlik kapıcılık hizmetleri ile siz de apartmanınızın temizlik, çöp toplama ve bahçe bakımı gibi ihtiyaçlarını uygun fiyata temizlik sektöründe tecrübeli mobil kapıcılar tarafından yaptırabilirsiniz.

Belirlenen günlerde gelen mobil kapıcı apartman koridor ve merdivenlerini yıkama veya paspas ile temizler, merdiven korkuluklarını siler, giriş kapısı ve asansör temizliklerini yapar. Apartman sakinlerinin isteğine göre günlük çöp alımı ve bahçe bakımı gibi hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

Ankara Temizlik Times, apartmanınızda sabit bir kapıcı yerine belirlenen zamanlarda kapıcılık hizmeti verir. Apartman ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, günlük çöp alımı, bahçe bakım ve temizliğini sizde mobil kapıcılık hizmeti alabilirsiniz. Sürekli personel çalıştırıp, sigorta, muhasebe, izin ve maaşla ilgilenmez, sadece mobil kapıcılık hizmetini fatura karşılığı ödersiniz. Mobil kapıcılık hizmeti ile güvenli, kaliteli, uzman personel ile ekonomik hizmet alımı sağlarsınız ve sorumluluk yerine hizmet alırsınız.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.