EKSPERTIZ

Ücretsiz Ekspertiz Destegi


Temizlik Times - Ekspertiz Destegi

EKSPERTİZ

Temizlikle ilgili her konuda şirketimizden destek alabilirsiniz,hizmet kolu ne olursa olsun yapılmasını istediğiniz temizliğin maliyet hesabını öğrenmeniz adına Temizlik Times şirketi olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

İstekte bulunan müşterilerimize; Konusunda uzman personellerimizi gönderiyoruz, yaşam alanlarınızda yapılmasını istediğiniz işe göre alan hesaplaması yapılarak, metrekare hesabının çıkartılması,malzeme ve ekipman ile personel sayısının çıkartılması,hangi kimyasalların hangi gramajlarda kullanılacağı türünden hesaplamaları yaparak hem ekonomik çözümler sunuyoruz,hemde doğru yönlendirmeler yapıyoruz.

Büyük aksilikler olmadığı sürece ; Talep etmiş olduğunuz gün ve saatte sizi ziyaret edeceğiz, sol tarafta yer alan iletişim formunu doldurarak ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ankara'da verdiğimiz hizmet ile kaliteli hizmet ve size sunduğumuz paketler ile ihtiyacınız olan temizliği ve site uygun olan bütçe ile paketlerimizi sunuyoruz. Ankara temizlik'te tercihiniz TEMİZLİK TİMES olsun.

Yorum ve sorularınızı bekliyoruz.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.

7/24 Hizmet

E-Posta ve Telefon ile 7/24 ulaşabilirsiniz.

Uygun Paketler

Ekpertizimiz size uygun paketler ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır.