HIZMETLERIMIZ

Ev Temizligi

TEMIZLIK TEMIS - EV TEMIZLIGI - HALI KOLTUK PERDE YIKAMA


Profesyonel kadromuzla ankara ilinde ve tüm ilçelerinde halı yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir. Antibakteriyel halı yıkama hizmeti profesyonel temizlik makinalarıyla yapılmaktadır. Kimyagerlerimizin özel olarak ürettiği birinci kalite deterjanlarla kirler ve yağlar temizlenmektedir. Eski el işi ve antika halılarınız uygun temizlik deterjanlarıyla zarar görmeyecek şekilde temizlenmektedir.

TEMIZLIK TEMIS - EV TEMIZLIGI - BUHARLI DUVAR TABAN VE TAVAN TEMİZLİĞİ


Buharlı koltuk yıkama firmasında olarak bir ilke imza atıyoruz. Son teknoloji yıkama sistemleriyle siz değerli müşterilerinin hizmetinde. Buharlı koltuk yıkama firması sizin ve sevdiklerinizin sağlığı açısından bir ilk olarak buharlı koltuk yıkama hizmetine girmiştir. Deterjana alerjisi olan veya deterjanların lekeleri çıkarmadığını düşündüğünüz anlarda Buharlı koltuk yıkama olarak hizmetinizde. Buharlı koltuk yıkama da hiç bir kimyasal kullanmadan sadece buharla yıkama yapılır Şampuanların çıkaramadığı yoğun lekelere derinlemesine nüfus eder ve zor, inatçı lekelerle daha kolay başa çıkar.

TEMIZLIK TEMIS - EV TEMIZLIGI - CAM VE CAM BALKON TEMİZLİĞİ


Diş cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan temizlik çalışmasıdır. Temizlik Times temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Ankara Dış cephe temizliği firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir Temizlik Times temizlik firması yüksek binalarınızın diş cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.