Hizmetlerimiz

Ofis Cam Balkon Temizligi
Ofis Genel Temizlik
Temizlik Times - Cam - Balkon Temizliği

Diş cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan temizlik çalışmasıdır.

Temizlik Times temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Ankara Dış cephe temizliği firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir Temizlik Times temizlik firması yüksek binalarınızın diş cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.

Dış cephe temizliği Ankara Temizlik Times temizlik firmasını arayarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Dıs cephe temizligi farklı koruma meteryallerine göre uygulamalarda değişiyor.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.

CAM VE CAM BALKON TEMİZLİGİ

 Alicobond, paslanmaz, pvc,alüminyum kompozit, metal, ctp levhalar, paksiding, mermer, mozaik, granit, kompakt laminat levhalar, ve cam giydirme gibi çok çeşitli giydirme sistemlerine karşılık bunlara uygun temizleme ve koruma sistemleri mevcuttur.

Uygulanacak zeminin yüksekliği ve şekline göre kullanılacak vinç seçilir bu sepetli vinçte olabilir yada çatıya sabitlenmiş motorlu ve manüel kullanılan 3 metrelik sepetler kurulup bina parsellere bölünüp yukarıdan aşağı olmak üzere temizliği zemine göre hazırlanan kimyasalarla temizlenir gerekli zeminlerde koruma ve parlatıcılar kullanılır.

Profesyonel ekipler tarafından yapılan bu işlemler tüm güvenlik tedbirleri alınarak ve tüm personel ssk kanunlarına göre sigortalıdırlar.

CAM VE CAM BALKON TEMIZLIĞI NASIL YAPILIR?

Cam balkon temizliği gayet kolaydır. Temizliği nasıl yapılır sorusuna hemen yanıt verelim. Cam balkon sistemlerinde kanatlar içe doğru katlanır. Bu sayede cam kanatların dış yüzeyleri balkon içine doğru dönmüş olur. Dış yüzeyin temizliğini dışarıya hiçbir şekilde sarkmadan kolayca yapabilirsiniz.

Cam temizliğinde cam silme sıvılarını kullanabilirsiniz. Nano teknoloji temizleme sıvıları cam kanatların uzun süre temiz kalmasını sağlayacaktır.

CAM BALKON TEMIZLIĞI YAPARKEN DIKKAT EDILMESI GEREKEN HUSUSLAR

  Temizlik esnasında önemli olan kanatlara sert cisimlerle zarar vermemektir. Alüminyum profilleri sıvı bulaşık deterjanları ile temizlemek daha doğrudur.

Çok etkili kimyasal temizleyiciler profillerin eloksal kaplamasına zarar verebilir. Temizlikten bir gün sonra hava da yağışlı değil ise; tekerleklerin bakımı yapılabilir. Her yerde kolayca bulunabilen wd40 ve eşdeğer ürünlerle rayların ve tekerleklerin bakımı yapılmalıdır.


 

TEMIZLIK TIMES MUSTERILERINE SUNDUGU HIZMETLER;