Hizmetlerimiz

Ofis Halı Koltuk Perde Temizligi

Halı Koltuk Perde Temizligi

Temizlik Times farkıyla halılarınızı koltuklarınızı ve perdelerinizi ilk gün ki gibi temizligini yapıp siz degerli müsterilerimize teslimini yapıyoruz.

Halı Yıkama

Profesyonel kadromuzla ankara ilinde ve tüm ilçelerinde halı yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir.

Antibakteriyel halı yıkama hizmeti profesyonel temizlik makinalarıyla yapılmaktadır. Kimyagerlerimizin özel olarak ürettiği birinci kalite deterjanlarla kirler ve yağlar temizlenmektedir.

Eski el işi ve antika halılarınız uygun temizlik deterjanlarıyla zarar görmeyecek şekilde temizlenmektedir.

Koltuk Yıkama

Halılarınızda gözle görülmeyen mikroskobik böcekler olan akarlar sağlığınızı ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu canlılar insanların saçları ve deri döküntüleriyle beslenerek mikrop oluşmasına ve insan vücutlarının alerjik reaksiyon göstermesine neden olmaktadır.

Alerjik bünyeye sahip insanlarda bu canlılar nedeniyle astım oluşabilmektedir. Bunun önüne geçmek için halı ve kilimlerinizin temizliğine özen göstermelisiniz. Çocuklarda ve yaşlılarda alerjik astım, bronşit gibi akciğer rahatsızlıklarını tetikleyebilirler.

Perde Yıkama

El dokuması halılarda oluşan sıkıntı yıkama esnasında renklerin birbirine karışmasıdır. Yıkama mümkün olduğunda hızlı şekilde ve profesyonel ekip tarafından hızlıca yapılmalıdır.

Fırçalama yapılarak halının kabartılması sağlanır. Durulama yapılan halı daha sonra sıkma işlemine alınır.

Perdelerinizdeki sararmalar gitmiyor mu? Koltugunuzdaki kirler canınızımı sıkıyor. Siz bunları dert etmeyin TEMİZLİK TİMES tertemiz bir şekilde size detaylı temizlik ile teslimi yapılacaktır.

PERDE - STOR YIKAMA


Bir evin şıklığını ve güzelliğini ortaya çıkaran en büyük özellik perdelerdir. Perdeleriniz ise her konfeksiyon ürününde olduğu üzere dönem dönem yıkanma ihtiyacı duyar. Perdelerinizin temiz ve hijyenik görüntüsü salon ya da odalarınızda ayrı bir hava katarken, siz de misafirlerinizi ve ailenizi bu sağlıklı ortam içinde ağırlıyor olmanızdan mutluluk duyarsınız. Sektöründe yılların deneyimi ve de tecrübesi ile müşterilerine hizmet vermeyi sürdüren Antalya Perde Yıkama firmamız her türlü ve çeşit perdenizi, özel temizlik malzemelerini kullanarak ve eğitimli, profesyonel kadromuzla temizlenerek ütüleniyor ve tarafımızca yeniden asılıyor.


KOLTUK - KANEPE YIKAMA


Evimizde, ofisimizde veya özel bir mekânımızda bulunan koltuk ve kanepeler tüm yükümüzü çeker. Yüzlerce kişinin üzerine oturduğu kanepeler zamanla eski temiz ve parlayan görüntüsünü yitirir. Yerine tozlu ve kirli bir görüntü bırakır. Durum böyle olunca kapsamlı ve derinlemesine bir temizlik için uzman ellere ihtiyaç duyulur. Bu aşamadan sonra koltuk ve kanepe yıkama konularında yılardır işini en iyi şekilde yapan firmamız devreye girer. Kirlenen koltuklarınızı sakın sorun haline getirmeyin, arayın bizi güçlü vakuma sahip sulu yıkama özellikli süpürgelerimizle evinize gelelim tüm koltuklarınızı kısa sürede yıkayalım.

Koltuk - Kanepe Yıkama konusunda çığır açan firmamız Ankarada'da binlerce müşterisine hizmet vermektedir. Sizler kirlenen koltuklarınızın üzerine oturmayın. Çağırın bizi hemen gelelim koltuklarınızı ilk alınmış görüntüsüne kavuşturalım. Özel koltuk yıkama cihazlarımızı kullanarak koltuklarınızı pırıl pırıl bir görüntüye kavuşturalım. Yerinde yıkama sayesinde koltuklarınız deforme olmadan en iyi şekilde yıkanarak eski temiz görüntüsüne kavuşturulur. En güvenilir ve kaliteli koltuk yıkamanın adresi olan firmamızda doğal temiz ürünleri kullanarak yerinde temizlik hizmetimizi ister evinizde ister iş yerlerinizde hızlı bir şekilde verebilmekteyiz.


HALI - KILIM - YOLLUK YIKAMA


Halılarınız evinizin süsüdür, hem hijyen açısından hem görsellik açısından bu denli önem taşıyan halılarınız, yanlış temizlik yolları yüzünden malesef sizin için zaman zaman temizlik ve sağlık sıkıntıları yaratabilir.

Çünkü Evinizde yapmış olduğunuz halı temizliği istenilen sonucu vermeyebilir, zira halılarınız temizlik sonrası oluşan parlak yüzeyi sizi yanıltmamalı, unutulmamalı ki ; halıların kiri dibe itme özellikleri vardır ve parlak yüzeyine aldandığınız halılarınız diplerinde hiçte hijyenik olmayan bir görüntü oluşturmuş olabilirler. Bunun yanısıra halılarınız tam olarak kurutulamaması da halınızın liflerinin zayıflamasına neden olabilir. Bunun sonucu olarakta halılarınız zamanından çok daha önce eskiyebilirler.