HIZMETLERIMIZ

Ofis Temizligi

TEMIZLIK TEMIS - OFİS TEMIZLIGI - HALI KOLTUK PERDE YIKAMA


Profesyonel kadromuzla ankara ilinde ve tüm ilçelerinde halı yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir. Antibakteriyel halı yıkama hizmeti profesyonel temizlik makinalarıyla yapılmaktadır. Kimyagerlerimizin özel olarak ürettiği birinci kalite deterjanlarla kirler ve yağlar temizlenmektedir. Eski el işi ve antika halılarınız uygun temizlik deterjanlarıyla zarar görmeyecek şekilde temizlenmektedir.

TEMIZLIK TEMIS - OFİS TEMIZLIGI - OFİS GENEL TEMİZLİĞİ


Gününüzün büyük bir bölümü ofislerde geçirirsiniz çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir. Gününüzün çok büyük bir bölümünün geçtiği ofisinizin çalışırken göze güzel görünmesinin yanı sıra temiz ve hijyenik olmasını da çok önemlidir.

Temizliği düzenli ve sürekli olarak yapılan ofislerde temiz ve hijyenik bir ortam olacağından ofis çalışanlarının motivasyonu artacağı gibi, sağlık açısından da sorun yaşamazlar. Düzenli temizlenen ofislerde kir ve mikrop barınma oranı azalır.Yaşanılan mekan Ofis temizliği en az ev temizliği kadar önemlidir.

TEMIZLIK TEMIS - OFİS TEMIZLIGI - CAM VE CAM BALKON TEMİZLİĞİ


Diş cephe temizliği ve dış cephe cam temizliği kirlenen bina cepheleri ve bina camlarının temizliği belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü görüntüsünü muhafaza etmesi için yapılan temizlik çalışmasıdır. Temizlik Times temizlik bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile gerekli tedbirleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesi ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Ankara Dış cephe temizliği firmamız bu konuda gerekli olan titizliği göstermektedir ayrıca yüksek binaların temizlenmesi oldukça riskli ve titiz bir çalışmayı gerektirmektedir Temizlik Times temizlik firması yüksek binalarınızın diş cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli tedbirleri alarak hizmet vermektedir.