Hizmetlerimiz

Restaurant Temizligi
Restaurant Temizligi
Temizlik Times - Restaurant Temizligi

Çeşitli periyotlarda genel temizlik hizmetleri (haftada, on beş günde veya ayda bir) yada tek seferlik Fırın Cafe, Pastane ve Restoran gibi imalat mutfak ve satış alanlarının bulunduğu iş yerlerinin temizliği işinde uzman personellerimiz tarafından temizlenerek hijyenik hale getirilir.

İşyerinin servis ve üretim bölümlerinde çöp toplama işlemi yapıldıktan sonra cam ve pencere kenarları silinir. Mutfak ekipmanları ve lavaboları temizlenir. Tüm zeminlerde ihtiyaç varsa kireç boya kirler sökülür ve silinir. İç ve dış tüm kapılar silinir.

Ortak kullanılan Wc ve lavabolar temizlenir. El değmedik yer kalmayacak şekilde temizlik yapılarak hijyenik ortam sağlanır. Aynı gün içinde teslim etme garantisiyle son kontrolleri yapıldıktan sonra temiz teslim edilir. Temizlik esnasında kullanılacak tüm Avrupa standartlarındaki temizlik ürünleri, makine ve ekipmanlar firmamızca karşılanır.

100% Memnunluk

Sizin memnuniyetiniz bizim ilk işimizdir.

Teklif al

Fiyatlarımızı ögrenmek için bizden teklif alınız.

Garanti

Yapılacak işleriniz bizim güvencemiz altındadır.

Ekspertiz

Size en uygun fiyatlar için ekspertiz desteği

Canlı Destek

Sitemizde anında mesajlaşma hizmeti sunmaktadır.

TEMİZLİK TİMES RESTAURANT TEMİZLİGİ

 Mekan seçiminde müşterilerin dikkat ettikleri en önemli faktör, ağırlandıkları ortam temizliğidir. Konuklarınıza sunmuş olduğunuz konfor, lüks ve bir birinden lezzetli yemekler, güler yüzlü personeller kadar önemli olan bir diğer husus ise, tertemiz masa örtüleri, hijyenik servis takımları, ışıldayan bir mutfak, dezenfekte edilmiş tuvalet ve parıldayan bir zemindir.

Görev yapan personellerimizin tümü beş yıldızlı sistemde tecrübe sahibi, diksiyonu düzgün ve konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır. Tüm emtea ve demirbaşlarınızın temizlikleri SGK’LI güler yüzlü personellerimizle yapılmaktadır.

CAFE & RESTAURANT dış cephe cam temizliği ve inşaat sonrası temizlik hizmetleri konularında ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz.


 

TEMIZLIK TIMES MUSTERILERINE SUNDUGU HIZMETLER;